ارسال و ثبت تیکت پشتیبانی

کاربر گرامی پیش از ثبت و ارسال تیکت قوانین، شرایط و الزامات کاربری را مطالعه نمایید ممکن است پاسخ سوال شما در این بخش موجود باشد.
تیکت ها به ترتیب زمان ارسال و به نوبت پاسخ داده میشوند. لطفا در صورت مواجه با لینک های غیر فعال و یا لینک های خراب از طریق تیکت اطلاع رسانی نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن لینک جایگزین منتشر شود.
با توجه به اطلاعیه قبلی به دلیل شکایت دیتاسنتر فایل های سال 97 و بخشی از 98 از روی سرور نال اکس حذف شده اند و ما بصورت روزانه در حال فیکس لینک ها و افزودن نسخه های جدید محصولات هستیم و درصورت درخواست لینک جدید از سمت شما به سرعت آخرین نسخه از محصولات درخواستی خدمت شما ارسال میگردد. از همکاری و همراهی شما سپاسگزاریم.

با سلام خدمت کاربران و همراهان عزیز.

همانطور که اطلاع دارید از تاریخ 6 مرداد ماه تا به امروز (8 مرداد ساعت 5:00) دسترسی به سایت نال اکس با مشکلات فراوان مواجه شده بود که وظیفه داریم دلیل این اتفاق رو به شما عزیزان توضیح بدیم.

در تاریخ 6 مرداد از سمت دیتاسنتر مشکلات امنیتی در سرور میزبانی ما بوجود آمد که مجبور به انتقال فوری و بدون برنامه ریزی قبلی سایت شدیم. در این میان تیم حرفه ای دنیای سرور همواره همراه ما بودن و کمک کردند تا در سریع ترین زمان سرور مناسب تهیه و فرایند انتقال کامل سایت انجام شود.

با توجه به مشکلاتی که در فایل ها و اطلاعات سایت بوجود آمده بود این انتقال متاسفانه با تاخیر و مشکلات فراوان انجام شد که جا داره از همه شما عزیزان عذر خواهی کنیم بابت این تاخیر و مشکل پیش بینی نشده.

اما جهت جبران قطعی سایت و عدم دسترسی کاربران ویژه به آرشیو و فایل ها در 2 روز گذشته حساب تمامی کاربران ویژه شارژ اضافه خواهد شد. درصورتی که مدت زمان اعتبار شما به صورت خودکار اضافه نشده حتما با پشتیبانی در ارتباط باشید.


توجه: آخرین بک آپ ما از اطلاعات سایت برای تاریخ 5 مرداد ماه بوده و کاربرانی که از تاریخ 5 تا 6 مرداد اکانت ویژه خریداری و یا تمدید کرده اند لازم است یک تیکت به بخش پشتیبانی ارسال کنند و یا با پشتیبانی نال اکس در تلگرام در ارتباط باشند تا به سرعت حساب کاربری این عزیزان ارتقاء پیدا کند.

(اطلاعات پرداخت و سفارش کاربرانی که در تاریخ 5 تا 6 مرداد اشتراک خریداری کرده اند در سیستم بانکی و درگاه پرداخت ما موجود میباشد و جای نگرانی وجود ندارد)

– لطفا در صورت مواجه با هرگونه مشکل و خطا در هر بخشی از سایت آن را اطلاع رسانی کنید.

 

In order to create new ticket, you must login with your account first.

حساب کاربری ندارید؟ هم اکنون ثبت نام کنید!

خوش آمدید!

وارد حساب کاربری خود شوید

ایجاد حساب کاربری جدید

جهت ثبت نام فرم زیر را تکمیل کنید

بازیابی رمز عبور

جهت بازیابی رمز عبور ایمیل یا نام کاربری خود را وارد کنید