ارسال و ثبت تیکت پشتیبانی

ثبت تیکت ‌ پشتیبانی

In order to create new ticket, you must login with your account first.

حساب کاربری ندارید؟ هم اکنون ثبت نام کنید!

درخواست محصولات اورجینال انواتو المنت

کاربران گرامی با توجه به پلن انتخابی اشتراک ویژه خود میتوانند تمامی محصولات سایت انواتو المنت را درخواست کرده و بصورت اورجینال دریافت نمایند. همچنین آرشیو جامعی از این محصولات در سایت در اختیار کاربران ویژه سایت میباشد.

پشتیبانی سایت نال اکس

تمرکز بخش پشتیبانی بر ارائه لینک صحیح محصولات و پیگیری بروز رسانی محصولات سایت میباشد.

نال اکس یک سایت اشتراک گذاری فایل بوده و سازنده هیچ یک از محصولات نمیباشد.

نال اکس یک وب سایت ارائه دهنده لینک مستقیم فایل می‌باشد و مانند یک دانلود سنتر فعالیت میکند. از این رو محصولات و فایل های منتشر شده در سایت دارای هیچگونه ضمانت، پشتیبانی و گارانتی نیستند و تمامی این فایل ها از مراجع رایگان و غیر رایگان خارجی جمع آوری شده و در سایت نال اکس منتشر شده اند و هیچگونه ویرایش، شخصی سازی و تستی روی محصولات صورت نگرفته است.

تمامی خدمات سایت نال اکس تنها برای کاربران ایرانی ارائه میگردد و محصولات منتشر شده در سایت از مراجع خارجی رایگان و یا غیر رایگان جمع آوری و با لینک مستقیم به اشتراک گذاشته میگردد.

برخی از محصولات قرار گرفته دارای نسخه نال شده هستند، به این معنا که جهت استفاده نیازی به وارد کردن کد لایسنس محصول نخواهید داشت. برخی محصولات که بصورت انحصاری و اورجینال در سایت منتشر میشوند (مانند محصولات انواتو المنت) در صورت عدم کارایی کد لایسنس برای کاربر ایجاد و ارائه خواهد شد (قوانین بخش مطالعه شود)

از آنجا که وب سایت نال اکس تنها یک سایت اشتراک گذاری لینک مستقیم فایل های عمومی است هیچگونه تضمینی مبنی بر ارائه دمو محصولات وجود ندارد!

تیم پشتیبانی نال اکس هیچ گونه پشتیبانی فنی در محصولات عمومی ارائه نمیکند اما همواره جهت رفع مشکلات نصب و راه اندازی محصولات آماده کمک و پاسخگویی میباشد.

به دلیل مسائل امنیتی و مشکلات احتمالی امکان ارائه پشتیبانی فنی و خدمات نصب و راه اندازی محصول بر روی سایت کاربر (ورود به سایت یا هاست کاربر) وجود ندارد.

وب سایت نال اکس هیچ یک از محصولات ایرانی و ساخت ایران را بدون اجازه سازنده در سایت منتشر نمیکند و درصورتی که به اشتباه محصول ایرانی در سایت قرار گرفته باشد با اولین درخواست و گزارش سازنده لینک های دانلود محصول برای همیشه از روی سرورهای نال اکس حذف میگردد و تحت هیچ شرایطی قابلیت ارائه لینک وجود نخواهد داشت.

در صورت شکایت و درخواست سازنده های خارجی به دلیل قرار گرفتن در لیست سیاه گوگل لینک محصول مورد نظر حذف خواهد شد.

ساعت کار بخش پشتیبانی بصورت زیر میباشد:

شنبه تا پنجشنبه: 9 الی 23

جمعه و روزهای تعطیل: 10 الی 21

تیکت ها به ترتیب زمان ارسال و به نوبت پاسخ داده خواهند شد.

خوش آمدید!

وارد حساب کاربری خود شوید

ایجاد حساب کاربری جدید

جهت ثبت نام فرم زیر را تکمیل کنید

بازیابی رمز عبور

جهت بازیابی رمز عبور ایمیل یا نام کاربری خود را وارد کنید