ارتباط با ما

راه های ارتباطی‌ و پشتیبانی

🔹 پشتیبانی کاربران ویژه و رایگان: ثبت تیکت

🔸 پشتیبانی از طریق ایمیل: ارسال ایمیل

🔹 پاسخگویی در تلگرام: شروع گفتگو

پشتیبانی و ارتباط با ما‌ و پشتیبانی

مهم: تنها اکانت تلگرام نال اکس t.me/NULLXNET میباشد. هر اکانت و کانال دیگری که به نام نال اکس، پشتیبانی نال اکس و … فعالیت میکند کلاه بردار می‌باشد. لطفا در صورت برخورد به کلاهبرداران تلگرامی با ما در ارتباط باشید تا ما بصورت قانونی پیگیر این مسئله باشیم. توجه بفرمایید تنها تراکنش قابل انجام در مجموعه نال اکس فقط از طریق درگاه پرداخت پی پینگ سایت انجام میشود و تحت هیچ شرایطی خارج از سایت نال اکس با آدرس دامنه nullx.net تراکنش و خریدی انجام نخواهد شد.

نـالـ اکـس” یک دانلود سنتر اشتراک گذاری فایل می‌باشد که از خرداد 1397 فعالیت خود را بصورت رایگان آغاز کرده است. از تاریخ 5 اردیبهشت 1400 بصورت رسمی فعالیت رایگان سایت متوقف و تمامی خدمات به ازای اشتراک ویژه به کاربر ارائه میگردد.


اطلاعیه: مجموعه نال اکس تحت هیچ شرایطی از همکاران، اسپانسرها و شرکت هایی که درگذشته با آنها همکاری داشته حمایت نمیکند و هر موضوعی در گذشته در بحث اسپانسرینگ یا همکاری وجود داشته برای همان زمان بوده و در حال حاظر با هیچ شرکت و هیچ شخصی هیچگونه همکاری نداریم و دوستان هیچگونه حق و حقوقی جهت استفاده از نام و برند نال اکس را در سایت و کار خود نخواهند داشت.

هرگونه استفاده از نام یا برند مجموعه نال اکس، مدیران و نویسندگان سایت به هر نحوی ممنوع میباشد و ما حق پیگیری قانونی را برای خود محفوظ میداریم.

همانگونه که بیش از 4 سال در حال فعالیت در بالاترین سطح هستیم از این پس هم فعالیت خود را با قدرت بیشتر ادامه خواهیم داد و اجازه سوء استفاده را به هیچ شخصی نخواهیم داد.

توجه: هیچ یک از مدیران سایت نال اکس تحت هیچ شرایطی و از هیچ طریقی با شرکت های میزبانی، سایت ها و مارکت های همکار ارتباط ندارند و تیم نال اکس در طول سالهای فعالیت خود با هیچ سایت و شخصی تماسی نگرفته است. دیده شده برخی افراد با مدیران سایت های همکار و برخی از شرکت های میزبانی ارتباط گرفته و خود را مدیر و عضوی از تیم نال اکس معرفی کرده اند ! از همینجا اعلام میکنیم تیم نال اکس با هیچ شخص و شرکتی ارتباطی برقرار نکرده و نخواهد کرد.

تنها راه ارتباطی با تیم مدیریت نال اکس از طریق تیکت و بخش پشتیبانی سایت نال اکس می‌باشد!


پشتیبانی نال اکس تنها بصورت تیکت و از بخش پشتیبانی انجام میشود که این پشتیبانی تنها شامل درخواست های تصحیح لینک / درخواست محصول عمومی / ارتباط با مدیریت و مشکلات مربوط به پرداخت یا فعال سازی اشتراک های ویژه می‌باشد.

هیچگونه پشتیبانی فنی، سفارشی سازی، فارسی سازی، نصب و راه اندازی و … توسط نال اکس انجام نمیشود! پیش از هرگونه فعالیت در سایت و خرید اشتراک ویژه قوانین، شرایط و الزامات کاربری را با دقت مطالعه نمایید. هرگونه فعالیت در سایت نال اکس به معنای تایید تمامی این قوانین و شرایط می‌باشد.