ارتباط با ما

راه های ارتباطی‌ و پشتیبانی

🔹 پشتیبانی کاربران ویژه و رایگان: ثبت تیکت

🔸 پشتیبانی از طریق ایمیل: ارسال ایمیل

🔹 پاسخگویی در تلگرام: غیرفعال

پشتیبانی و ارتباط با ما‌ و پشتیبانی

اطلاعیه اردبیهشت 1402: پاسخگویی در هر زمینه و هر موضوعی تنها از طریق پشتیبانی سایت (ارسال تیکت) و ارسال ایمیل انجام میشود. به دلیل مشکلات پیش آمده توسط افراد سودجو درحال حاظر و تا اطلاع ثانوی هیچ پاسخگویی در تلگرام انجام نمیشود.

نـالـ اکـس” یک دانلود سنتر اشتراک گذاری فایل می‌باشد که از خرداد 1397 فعالیت خود را بصورت رایگان آغاز کرده است. از تاریخ 5 اردیبهشت 1400 بصورت رسمی فعالیت رایگان سایت متوقف و تمامی خدمات به ازای اشتراک ویژه به کاربر ارائه میگردد.


اطلاعیه: مجموعه نال اکس تحت هیچ شرایطی از همکاران، اسپانسرها و شرکت هایی که درگذشته با آنها همکاری داشته حمایت نمیکند و هر موضوعی در گذشته در بحث اسپانسرینگ یا همکاری وجود داشته برای همان زمان بوده و در حال حاظر با هیچ شرکت و هیچ شخصی هیچگونه همکاری نداریم و دوستان هیچگونه حق و حقوقی جهت استفاده از نام و برند نال اکس را در سایت و کار خود نخواهند داشت.

هرگونه استفاده از نام یا برند مجموعه نال اکس، مدیران و نویسندگان سایت به هر نحوی ممنوع میباشد و ما حق پیگیری قانونی را برای خود محفوظ میداریم.

توجه: هیچ یک از مدیران سایت نال اکس تحت هیچ شرایطی و از هیچ طریقی با شرکت های میزبانی، سایت ها و مارکت های همکار ارتباط ندارند و تیم نال اکس در طول سالهای فعالیت خود با هیچ سایت و شخصی تماسی نگرفته است. دیده شده برخی افراد با مدیران سایت های همکار و برخی از شرکت های میزبانی ارتباط گرفته و خود را مدیر و عضوی از تیم نال اکس معرفی کرده اند ! از همینجا اعلام میکنیم تیم نال اکس با هیچ شخص و شرکتی ارتباطی برقرار نکرده و نخواهد کرد.

تنها راه ارتباطی با تیم مدیریت نال اکس از طریق تیکت و بخش پشتیبانی سایت نال اکس می‌باشد!


پشتیبانی نال اکس تنها بصورت تیکت و از بخش پشتیبانی انجام میشود که این پشتیبانی تنها شامل درخواست های تصحیح لینک / درخواست محصول عمومی / ارتباط با مدیریت و مشکلات مربوط به پرداخت یا فعال سازی اشتراک های ویژه می‌باشد.

هیچگونه پشتیبانی فنی، سفارشی سازی، فارسی سازی، نصب و راه اندازی و … توسط نال اکس انجام نمیشود! پیش از هرگونه فعالیت در سایت و خرید اشتراک ویژه قوانین، شرایط و الزامات کاربری را با دقت مطالعه نمایید. هرگونه فعالیت در سایت نال اکس به معنای تایید تمامی این قوانین و شرایط می‌باشد.