ارتباط با ما

راه های ارتباطی ‌ و پشتیبانی

🔹 پشتیبانی کاربران ویژه و رایگان: ثبت تیکت

🔸 پشتیبانی از طریق ایمیل: ارسال ایمیل

پشتیبانی و ارتباط با ما ‌ و پشتیبانی

نـالـ اکـس” یک دانلود سنتر اشتراک گذاری فایل می‌باشد که از خرداد 1397 فعالیت خود را بصورت رایگان آغاز کرده است. از تاریخ 5 اردیبهشت 1400 بصورت رسمی فعالیت رایگان سایت متوقف و تمامی خدمات به ازای اشتراک ویژه به کاربر ارائه میگردد.


اطلاعیه: مجموعه نال اکس تحت هیچ شرایطی از همکاران، اسپانسرها و شرکت هایی که درگذشته با آنها همکاری داشته حمایت نمیکند و هر موضوعی در گذشته در بحث اسپانسرینگ یا همکاری وجود داشته برای همان زمان بوده و در حال حاظر با هیچ شرکت و هیچ شخصی هیچگونه همکاری نداریم و دوستان هیچگونه حق و حقوقی جهت استفاده از نام و برند نال اکس را در سایت و کار خود نخواهند داشت.

هرگونه استفاده از نام یا برند مجموعه نال اکس، مدیران و نویسندگان سایت به هر نحوی ممنوع میباشد و ما حق پیگیری قانونی را برای خود محفوظ میداریم.

همانگونه که بیش از 3 سال در حال فعالیت در بالاترین سطح هستیم از این پس هم فعالیت خود را با قدرت بیشتر ادامه خواهیم داد و اجازه سوء استفاده را به هیچ شخصی نخواهیم داد.


پشتیبانی نال اکس تنها بصورت تیکت و از بخش پشتیبانی انجام میشود که این پشتیبانی تنها شامل درخواست های تصحیح لینک / درخواست محصول عمومی / ارتباط با مدیریت و مشکلات مربوط به پرداخت یا فعال سازی اشتراک های ویژه می‌باشد.

هیچگونه پشتیبانی فنی، سفارشی سازی، فارسی سازی، نصب و راه اندازی و … توسط نال اکس انجام نمیشود! پیش از هرگونه فعالیت در سایت و خرید اشتراک ویژه قوانین، شرایط و الزامات کاربری را با دقت مطالعه نمایید. هرگونه فعالیت در سایت نال اکس به معنای تایید تمامی این قوانین و شرایط می‌باشد.

خوش آمدید!

وارد حساب کاربری خود شوید

ایجاد حساب کاربری جدید

جهت ثبت نام فرم زیر را تکمیل کنید

بازیابی رمز عبور

جهت بازیابی رمز عبور ایمیل یا نام کاربری خود را وارد کنید