کد لایسنس قالب ها، افزونه ها، اسکریپت ها و سورس کدها:

هیچ یک از محصولات منتشر شده در سایت نال اکس دارای کد لایسنس نیستند مگر محصولات خاص که کد لایسنس توسط مراجع منتشر شده باشد. در باقی موارد هیچ کد لایسنس و مجوز قانونی برای استفاده از محصولات عمومی وجود ندارد.

محصولات پرکاربرد و محبوب معمولا دارای نسخه های نال شده هستند هرچند که تضمینی بابت کارکرد نسخه های نال شده هیچ یک از محصولات وجود ندارد.

کد لایسنس پروژه های ویدیویی:

برخی از پروژه های افتر افکت و ویدیویی توسط مراجع منتشر کننده دارای کد لایسنس هستند که میتوانید از این بخش به این محصولات دسترسی داشته باشید. توجه نمایید کدهای لایسنس ممکن است به هر دلیلی دارای کارایی نباشند! تضمینی مبنی بر کارکرد این کدها نیز وجود ندارد.

لایسنس محصولات انواتو المنت:

انواتو المنت یک پلتفرم اشتراک گذاری است که بهترین محصولات گرافیکی و وب را منتشر میکند. نال اکس با خرید اشتراک این وب سایت اقدام به انتشار محصولات محبوب این مجموعه بصورت اورجینال کرده است.

نال اکس تضمین میکند نسخه های قرار گرفته در دسته بندی انحصاری بصورت مستقیم (توسط نویسندگان سایت) از Envato Elements دانلود شده و بدون ایجاد تغییرات در سایت منتشر شده است. ممکن است برخی محصولات این مرجع جهت استفاده نیازمند کد لایسنس باشند، وب سایت نال اکس هیچ تضمینی مبنی بر ارائه کد لایسنس نمیدهد و محصولات انحصاری هم شامل کد لایسنس و فعال ساز نمی‌باشند و تنها اورجینال بودن فایل ها تایید میگردد.

تمامی فعالیت کاربران به منزله تایید قوانین، شرایط و الزامات کاربری نال اکس می‌باشد!